Cena:
Uwaga: chwilowo niedostępne!
Rodzaj sznurka:
Rozmiar:
40 cm
60 cm
70 cm
Obwód:
cm
kolor
Cena:
Uwaga: chwilowo niedostępne!
Pozłacane
Tytanowane
Elementy płaskie Płaskie
Elementy wiszące Wiszące
Grawer
Wybierz grawerunek dla swoich zawieszek
Uwaga: chwilowo niedostępne!
Możesz też dodać własną grafikę
Cena: 0

Jak spersonalizować biżuterię Ami Bijoux?

KROK 1 – znajdź wymarzony produkt Ami Bijoux

Wybierz produkt, który chcesz spersonalizować – bransoletka lub naszyjnik.

KROK 2 – wybierz typ sznurka

Masz kilka możliwości. Na pewno znajdziesz typ trafiający w Twoje gusta.

KROK 3 – wybierz kolor i rozmiar

Jeśli chcesz spersonalizować bransoletkę, możesz wybrać kolor sznurka / wstążki z listy dostępnych kolorów do wyboru na stronie produktu.Pamiętaj też o wyborze rozmiaru.

KROK 4 – wybierz zawieszkę

Mnóstwo zawieszek do wyboru powoduje, że Twoja kompozycja będzie unikalna i z pewnością zachwyci Ciebie i Twoich znajomych. W zależności o wcześniejszych kroków masz do wyboru różne rodzaje zawieszek, a takie różne kolory.

KROK 5 – grawer

Stwórz swoją biżuterię i spersonalizuj ją dodatkowo grawerem. Wystarczy, że wybierzesz zawieszkę i w pole GRAWER wpiszesz tekst, który wygrawerujemy dla Ciebie ręcznie bez dodatkowych opłat. Chciałbyś, aby na zawieszce pojawił się grawer precyzyjnie wykonany np. logo firmy, zdjęcie ukochanego pupila czy portret zdjęciowy? Wybierz opcję grawerunku specjalnego, który zostanie wykonany dla Ciebie komputerowo, za niewielką opłatą i ciesz się ze swojej bransoletki z grawerem! Dodaj do biżuterii element własnego stylu, albo zrób komuś bliskiemu niepowtarzalny i wyjątkowo osobisty prezent.

KROK 6 – zamów biżuterię i czekaj na dostarczenie wyjątkowej przesyłki

Wszystkie nasze produkty są wykonywane ręcznie, indywidualnie pod każde zamówienie. Zamówienia dostarczamy pod wskazany adres, jak również do punktów stacjonarnych, skąd istnieje możliwość odbioru osobistego. Wybór należy do Ciebie.

Chcesz więcej? Realizujemy zamówienia indywidualne!

Jeśli zależy Ci na jeszcze większej personalizacji, indywidualnym projekcie, wygrawerowaniu symbolu lub obrazu, niestandardowym rozmiarze – napisz do nas: sklep@amibijoux.pl