W STYLU AMI

Ami Bijoux jest w Twoim stylu? To znaczy, że jesteś nowoczesna i otwarta, że podążasz za trendami, zawsze wybierając najwyższą jakość. Być w stylu Ami, to inspirować otoczenie swoim stylem bycia, to być kobietą niezależną, pewną siebie i swojej kobiecości.

Ami Bijoux zrodziło się z pasji do piękna. Kochamy wyraziste, ale minimalistyczne akcenty w biżuterii. Inspirujemy się kobiecością, jej atrybutami, jej pragnieniami. Każda kobieta chciałaby być wyjątkowa, dlatego ważnym elementem tworzenia naszej biżuterii jest personalizacja. Dowiedz się, jak możesz stworzyć swoją niepowtarzalną biżuterię.

Ami Bijoux to dbałość o detale i najwyższa jakość produktów. Nasze zawieszki wykonane są ze stali szlachetnej, którą powlekamy 18-karatowym złotem i tytanem metodą PVD. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia naszej biżuterii trwałość i czyni ją odporną na uszkodzenia. Biżuteria nasza nie zawiera niklu. Talizmany, które wychodzą spod naszej ręki będą Ci towarzyszyć przez długie lata. Ami jest w Twoim stylu.

WSPÓŁPRACA

Jeżeli dostrzegasz w naszej biżuterii coś wyjątkowego i chcesz podzielić się tym z całym światem, napisz do nas. Podejmujemy współpracę z influencerami, blogerami i osobami kochającymi biżuterię co najmniej tak mocno, jak my. Zróbmy razem coś kreatywnego!

Napisz do nas: marketing@amibijoux.pl

DOŁĄCZ DO NAS

Jeżeli nieodłącznym elementem Twoich codziennych stylizacji jest biżuteria, jeśli kochasz piękne dodatki i wciąż poszukujesz modowych inspiracji, jesteś w dobrym miejscu! Szukamy kreatywnych osób ze zdolnościami manualnymi, które realizują się w codzienności przepełnionej błyskotkami. Dołącz do naszego zespołu!

Swoje CV wyślij na adres e-mail: sklep@amibijoux.pl