W STYLU AMI

Ami Bijoux to dynamicznie rozwijająca się marka biżuteryjna, cechująca się dbałością o detale i najwyższą jakością produktów.

W ofercie Ami Bijoux znajdziesz bransoletki na sznurkach, wstążkach oraz z kamieni naturalnych i pereł. Zakochasz się w delikatnych naszyjnikach, a także nowoczesnych pierścionkach i kolczykach. W naszej kolekcji posiadamy także biżuterię dedykowaną mężczyznom – wykonaną ze skóry naturalnej i kamieni szlachetnych.

Na naszej biżuterii wykonujemy gratisowo grawerunek ręczny w każdym z naszych punktów stacjonarnych w jedyne 15 min. To właśnie on sprawia, że każdy nasz produkt jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny. Wygrawerowane sentencje i rysunki pozwalają zatrzymać na dłużej ważne momenty z naszego życia, a także nadać osobistego charakteru biżuterii.

Poza grawerunkiem ręcznym, posiadamy w swojej ofercie także grawerunek komputerowy. Jest on idealny do grawerowania portretów ze zdjęcia, a także do precyzyjnego grawerunku grafik, np. logo Twojej firmy.

Nasze zawieszki wykonane są ze stali szlachetnej, którą powlekamy 18-karatowym złotem oraz tytanem metodą PVD. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia naszej biżuterii wyjątkową trwałość.

Talizmany, które wychodzą spod naszej ręki będą Ci towarzyszyć przez długie lata.

DOŁĄCZ DO NAS

Jeżeli nieodłącznym elementem Twoich codziennych stylizacji jest biżuteria, jeśli kochasz piękne dodatki i wciąż poszukujesz modowych inspiracji, jesteś w dobrym miejscu! Szukamy kreatywnych osób ze zdolnościami manualnymi, które realizują się w codzienności przepełnionej błyskotkami. Dołącz do naszego zespołu!

Swoje CV wyślij na adres e-mail: sklep@amibijoux.pl