Bransoletki z grawerem damskie Ami Bijoux

   

Bransoletki z grawerem to wyjątkowa, personalizowana biżuteria, która zostanie z Tobą na zawsze i będzie czymś więcej niż piękną ozdobą. Sprawdź nasze propozycje lub skorzystaj z kreatora „STWÓRZ SWOJE AMI”, aby cieszyć się bransoletką zaprojektowaną na miarę swoich oczekiwań. Odwiedź nas na Instagramie, czerp inspiracje z biżuteryjnych trendów i twórz swoje bransoletki z grawerowaniem!


Bransoletki z grawerem - dlaczego warto je mieć?

Bransoletki personalizowane uważane są za ekskluzywny, elegancki i jedyny w swoim rodzaju upominek, który nie tylko zdobi nadgarstek, ale również przywołuje miłe wspomnienia, stając się wyjątkową pamiątką na lata. Stanowi idealny wybór nie tylko dla kobiet, ale również mężczyzn – i to na wiele okazji! Bransoletki z grawerem są chętnie wybierane do uświetnienia najważniejszych wydarzeń w życiu. Może to być rocznica ślubu lub znajomości, chrzest, urodziny, a nawet – coraz popularniejsze w ostatnim czasie - baby shower. Dzięki odpowiedniemu grawerunkowi biżuteria zyska należną rangę, przez co okaże się oryginalnym pomysłem na prezent.

Pomysły na grawer, czyli co może zdobić bransoletki z grawerem

Bransoletka z grawerem – co może zawierać? Z takimi wątpliwościami mierzy się wiele osób. Jak się okazuje – niepotrzebnie, ponieważ to od wyobraźni i kreatywności osoby zamawiającej będzie zależał jej ostateczny wygląd. Do najczęściej stosowanych grawerunków można zaliczyć imię ważnej dla nas osoby, datę mającą szczególne znaczenie, ulubiony cytat lub inny tekst, charakterystyczny symbol, a nawet grupa krwi.

Bransoletki z grawerem - idealne na prezent dla mamy, par czy przyjaciółki

Bransoletka z własnym grawerem to chętnie wybierany pomysł na prezent – na wiele okazji. Personalizowany upominek świetnie sprawdzi się dla par, jak również dla przyjaciela lub przyjaciółki. Będzie bowiem dowodem silnej więzi, pomoże wyrazić miłość, przywiązanie czy lojalność. Bransoletki personalizowane stanowią również interesujący pomysł na prezent dla mamy, które dzięki osobistemu grawerunku, sprawdzą się o wiele lepiej niż klasyczna biżuteria.

Jak nosić personalizowaną bransoletkę?

Tak naprawdę, nie ma żadnych zasad czy reguł, które określałyby, jak bransoletka z grawerem powinna być noszona. Może być zakładana na tę rękę, na której nam wygodnie. A co więcej, bez przeszkód zestawiana z innymi elementami biżuterii. O wiele ważniejsze wydaje się być odpowiednie dopasowanie kolorystyczne i stylistyczne.

Osoby, które na co dzień preferują minimalistyczne dodatki, z pewnością ucieszą się ze sznurkowej lub srebrnej bransoletki z grawerem, która znacznie lepiej podkreśli ich codzienne kreacje. Z kolei miłośnicy odważnej i lubiącej przepych biżuterii bardzo dobrze poczują się w towarzystwie pozłacanych modeli, a także tych wysadzanych kamieniami naturalnymi.